Kúpiť športtestery – e-shop

Sprievodca výberom
športtesterov


Športtestery  >  Známe značky športtesterov

Známe značky športtesterov

Vybrali sme pre Vás obľúbené značky športtesterov.

Športtestery SIGMA

Špičkový nemecký výrobca Sigma vyrába športtestery s meraním tepovej frekvencie s presnosťou EKG. Niektoré športtestery SIGMA umožňujú tréningové módy a uchovávajú namerené hodnoty pre dlhodobý tréning.´Športtestery SIGMA sú cenovo veľmi výhodné.

Pulzmeter SIGMA PC 25.10.

Na fotke je Pulzmeter SIGMA PC 25.10., špičkový športtester od spoločnosti SIGMA.

Športtestery Suunto

Športtestery a pulzmetre Suunto sú unikátnou kombináciou moderného designu a overenej funkčnosti. Vyrábajú outdoorové športtestery, ktoré majú rad funkcií ako výškomer (altimeter), barometer a kompas, prípadne zaznamenávanie svojej trasy pomocou GPS-ky. Športtestery Suunto vynikajú špičkovým prevedením a kvalitou spracovania.

Športtester Suunto Ambit Black + hrudný pás

Na fotke je špičkový Športtester Suunto Ambit Black s hrudným pásom.

 

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 27. 12. 2012


Odporúčame športtestery


Ďalšie novinky

Necvičte po pôrode nadarmo – istite to sporttesterom

Dostať sa po pôrode opäť do kondície je dôležité pre každú ženu. Aby sa páčila, hlavne sama sebe, zdvihla si sebavedomie a lepšie zvládala starostlivosť o bábätko aj ďalšie úlohy. Času však nie je nazvyš a cvičiť treba naozaj efektívne.

28. 4. 2016

Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ak je Váš partner nadšený športovec a darčekmi typu hrnček, sviečka, bielizeň, bonboniéra ho už neohromíte, skúste pri tohtoročných Vianociach pokročiť! Vyberte pre neho športtester - náramkové hodinky s hrudným pásom, meracie tepovú frekvenciu a ďalšie údaje dôležité pre výkon.

5. 11. 2014

Športtestery bez hrudného pásu

Pokojnejšie športové aktivity, akými sú turistika alebo nordic walking, nevyžadujú nutne športtestery s hrudným pásom. K občasnému zmeranie tepu je určený špeciálny pulzmeter, fungujúce na princípe několikasekundového dotyku.

22. 4. 2014

všetky novinky