Kúpiť športtestery – e-shop

Sprievodca výberom
športtesterov


Športtestery  >  Hodinky s meraním tepu

Hodinky s meraním tepu

Hľadáte hodinky s meraním tepovej frekvencie? Hovorí sa im športtestery, alebo pulzmetry.

Pulzmetry sú multifunčkné hodinky, ktoré okrem merania tepu zvládajú aj klasické funkcie, ako je dátum, stopky, budík a odpočítavanie času.

Pokročilé pulzmetry vie aj tréningové zóny - podľa tepovej frekvencie udávajú optimálnu záťaž pre efektívny tréning a počítajú spálené kalórie.

Tip - Športtester SIGMA PC 15.11

Špičkový sporttester - pulzmetr. Hodinky s pokročilými funkciami vrátane aktuálnej a priemernej tepovej frekvencie. K hodinkám dostanete hrudný pás pre meranie tepovej frekvencie s presnosťou EKG.

Trénujte efektívne s pulzmetry SIGMA!

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 18. 1. 2013


Odporúčame športtestery


Ďalšie novinky

Necvičte po pôrode nadarmo – istite to sporttesterom

Dostať sa po pôrode opäť do kondície je dôležité pre každú ženu. Aby sa páčila, hlavne sama sebe, zdvihla si sebavedomie a lepšie zvládala starostlivosť o bábätko aj ďalšie úlohy. Času však nie je nazvyš a cvičiť treba naozaj efektívne.

28. 4. 2016

Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ak je Váš partner nadšený športovec a darčekmi typu hrnček, sviečka, bielizeň, bonboniéra ho už neohromíte, skúste pri tohtoročných Vianociach pokročiť! Vyberte pre neho športtester - náramkové hodinky s hrudným pásom, meracie tepovú frekvenciu a ďalšie údaje dôležité pre výkon.

5. 11. 2014

Športtestery bez hrudného pásu

Pokojnejšie športové aktivity, akými sú turistika alebo nordic walking, nevyžadujú nutne športtestery s hrudným pásom. K občasnému zmeranie tepu je určený špeciálny pulzmeter, fungujúce na princípe několikasekundového dotyku.

22. 4. 2014

všetky novinky