Kúpiť športtestery – e-shop

Sprievodca výberom
športtesterov


Športtestery  >  Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ak je Váš partner nadšený športovec a darčekmi typu hrnček, sviečka, bielizeň, bonboniéra ho už neohromíte, skúste pri tohtoročných Vianociach pokročiť! Vyberte pre neho športtester - náramkové hodinky s hrudným pásom, meracie tepovú frekvenciu a ďalšie údaje dôležité pre výkon.

Sviatky sa síce rýchlo blížia, ale stále je čas urobiť si v téme jasno a potom sa ako informovaná zákazníčka kvalifikovane rozhodnúť. Pomôžeme Vám! Veľkí chlapci "hračky" milujú, rovnako ako tí malí. Hlavne tie užitočné. 

A merač tepovej frekvencie čiže športtester je neoceniteľná pomôcka k zlepšeniu kondície a chudnutiu. Už v priebehu samotného cvičenia sleduje srdcový tep aj spálené kalórie svojho užívateľa, a podľa toho usmerňuje jeho kondičné aktivity. Úlohu ale hrá aj cenová kategória.

Dáme Vám tipy na lacnejšie aj drahšie športtestery

  • InSPORTline Core - špičkový športtester s množstvom pokročilých funkcií, programom spaľovania tuku, prehľadným podsvieteným displejom, digitálne kódovaný. Patrí medzi najpredávanejšie a v akcii stojí 39,60 €. O 4 € lacnejší je podobný typ BN-A400 s funkciami čas, dátum, stopky, tepová frekvencia, nastavenie limitu tepovej frekvencie a alarm upozornenia na prekročenie limitu. 
  • Suunto Quest Black - novinka! Športtester svetoznámej značky Suunto vrátane USB Movesticku pre prepojenie s počítačom a duálnym hrudným pásom, v e-shope inSPORTline za 126,90 €. Okrem merania tepovej frekvencie tento športtester nastavuje tréningový plán, analyzuje efekt cvičenia, zostavuje grafy a umožňuje všetky informácie archivovať.

Zdieľajte článokOdporúčame športtestery


Ďalšie novinky

Dámske športtestery

Aký športtester vybrať pre športovkyňu? Mal by sa páčiť a samozrejme mať všetky potrebné funkcie. Vybrali sme tie najobľúbenejšie.

Športtestery s GPS

Športtestery s GPS navigáciou sú novinkou značky TomTom, ktorá sa GPS technológiami zaoberá už dlho, a teraz ich preniesla aj do športových hodiniek.

Pulzmetre bez hrudného pásu

Meranie tepovej frekvencie je základným predpokladom na efektívny tréning. Ako merať tep bez hrudného pásu?

Čo hovoria užívatelia o športtesteroch Sigma

Jedny z najlepších športtesterov na trhu, navyše za dostupnú cenu, ponúka značka Sigma, ktorú charakterizuje nemecká precíznosť spracovania. Potvrdzujú to aj recenzie užívateľov.

všetky novinky