Kúpiť športtestery – e-shop

Sprievodca výberom
športtesterov


Športtestery  >  Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ak je Váš partner nadšený športovec a darčekmi typu hrnček, sviečka, bielizeň, bonboniéra ho už neohromíte, skúste pri tohtoročných Vianociach pokročiť! Vyberte pre neho športtester - náramkové hodinky s hrudným pásom, meracie tepovú frekvenciu a ďalšie údaje dôležité pre výkon.

Sviatky sa síce rýchlo blížia, ale stále je čas urobiť si v téme jasno a potom sa ako informovaná zákazníčka kvalifikovane rozhodnúť. Pomôžeme Vám! Veľkí chlapci "hračky" milujú, rovnako ako tí malí. Hlavne tie užitočné. 

A merač tepovej frekvencie čiže športtester je neoceniteľná pomôcka k zlepšeniu kondície a chudnutiu. Už v priebehu samotného cvičenia sleduje srdcový tep aj spálené kalórie svojho užívateľa, a podľa toho usmerňuje jeho kondičné aktivity. Úlohu ale hrá aj cenová kategória.

Dáme Vám tipy na lacnejšie aj drahšie športtestery

  • InSPORTline Core - špičkový športtester s množstvom pokročilých funkcií, programom spaľovania tuku, prehľadným podsvieteným displejom, digitálne kódovaný. Patrí medzi najpredávanejšie a v akcii stojí 39,60 €. O 4 € lacnejší je podobný typ BN-A400 s funkciami čas, dátum, stopky, tepová frekvencia, nastavenie limitu tepovej frekvencie a alarm upozornenia na prekročenie limitu. 
  • Suunto Quest Black - novinka! Športtester svetoznámej značky Suunto vrátane USB Movesticku pre prepojenie s počítačom a duálnym hrudným pásom, v e-shope inSPORTline za 126,90 €. Okrem merania tepovej frekvencie tento športtester nastavuje tréningový plán, analyzuje efekt cvičenia, zostavuje grafy a umožňuje všetky informácie archivovať.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 5. 11. 2014


Odporúčame športtestery


Ďalšie novinky

Ďalšie využitie športtesterov

Iba s použitím športtestera, ktorý má pod stálou kontrolou tepovú frekvenciu, možno dosiahnuť účinné schudnutie a výrazné zlepšenie fyzickej kondície.

27. 6. 2016

Necvičte po pôrode nadarmo – istite to sporttesterom

Dostať sa po pôrode opäť do kondície je dôležité pre každú ženu. Aby sa páčila, hlavne sama sebe, zdvihla si sebavedomie a lepšie zvládala starostlivosť o bábätko aj ďalšie úlohy. Času však nie je nazvyš a cvičiť treba naozaj efektívne.

28. 4. 2016

všetky novinky