Kúpiť športtestery – e-shop

Sprievodca výberom
športtesterov


Športtestery  >  Najobľúbenejšie pulzmetre sú od značky SIGMA

Najobľúbenejšie pulzmetre sú od značky SIGMA

A sú tiež naším tipom na vianočný darček pre športovcov. S pulzmetrom sa športuje efektívnejšie!

Pulzmetre tradičnej nemeckej značky SIGMA vynikajú výnimočnou presnosťou merania tepovej frekvencie s presnosťou zdravotníckych EKG strojov.

Pulzmeter SIGMA PC 25.10.

Na obrázku je jeden z nich, špičkový pulzmeter SIGMA PC 25.10. Prakticky sa jedná už o športtester, vďaka bohatej funkčnej výbave. Do výbavy patria stopky, odpočet, budík, indikácia prekročenia zóny tepovej frekvencie, meranie priemernej a maximálnej tepovej frekvencie a možnosť nastavenia tréningových režimov ako sú režim spaľovania tuku, individuálny alebo fitness režim.

Súčasťou je hrudný pás s jednoduchým zapínaním.

Zdieľajte článok

Zveřejněno: 2. 12. 2014


Odporúčame športtestery


Ďalšie novinky

Necvičte po pôrode nadarmo – istite to sporttesterom

Dostať sa po pôrode opäť do kondície je dôležité pre každú ženu. Aby sa páčila, hlavne sama sebe, zdvihla si sebavedomie a lepšie zvládala starostlivosť o bábätko aj ďalšie úlohy. Času však nie je nazvyš a cvičiť treba naozaj efektívne.

28. 4. 2016

Ako potešiť na Vianoce športovca? Kúpte mu športtester!

Ak je Váš partner nadšený športovec a darčekmi typu hrnček, sviečka, bielizeň, bonboniéra ho už neohromíte, skúste pri tohtoročných Vianociach pokročiť! Vyberte pre neho športtester - náramkové hodinky s hrudným pásom, meracie tepovú frekvenciu a ďalšie údaje dôležité pre výkon.

5. 11. 2014

Športtestery bez hrudného pásu

Pokojnejšie športové aktivity, akými sú turistika alebo nordic walking, nevyžadujú nutne športtestery s hrudným pásom. K občasnému zmeranie tepu je určený špeciálny pulzmeter, fungujúce na princípe několikasekundového dotyku.

22. 4. 2014

všetky novinky